CTEK PUNJAČ MXS 7.0 12V
Izvorna cijena bila je: 204,83 €.163,86 €Trenutna cijena je: 163,86 €.
- Potpuno automatski punjač u 6 stupnjeva
- Namjenjen za punjenje olovnih akumulatora (WET, MF, GEL i AGM) od 14 Ah do 225 Ah
- Impulsno punjenje u svhu održavanja produžuje vijek trajanja akumulatora.
- Može se koristiti kao izvor napajanja
- Puni čak i potpuno ispražnjene akumulatore. Impulsno punjenje smanjuje količinu sulfatnog oksida u akumulatoru.
- Četiri načina punjenja:14,4V; 14,7V; 13,6V/ izvor napjanja; 16V/ za ispražnjene akumulatore
- Niska struja pražnjenja, neosjetljiv na nestabilnost napona (radi na naponu od 170-260 V)
- Visoka učinkovitost: 85 %
- Punjač može biti spojen na akumulator mjesecima – idealan za sezonska vozila
(motocikli, skuteri, plovila itd.) - Jamstvo: 5 godina
Upute u pdf formatu možete preuzeti ovdje: Multi XS 70 HR(2 MB)
+385 98 476 976
Svidio vam se ovaj proizvod? Dodajte u favorite i pronađite ga jednostavno kad vam bude zatrebao.
Dodatne informacije
| radni-napon | 170-260VAC, 50-60Hz |
|---|---|
| napon-punjenja | Nominalni napon punjenja; 12V; 13,6V; 14,4V; 14,7V ili 15,8V |
| struja-praznjenja | 1 Ah/mjesečno |
| stabilnost-napona | Max 150m V rms, max 0,3 A |
| struja | 7A max |
| radna-temperatura | -20°C do +50°C, snaga se automatski smanjuje kod povećanja okolišnje temperature |
| hladenje | prirodnim zračenjem |
| ciklus-punjenja | CTEK MXS 7.0 je višefazni automatski punjač |
| tip-akumulatora | Svi tipovi 12V olovnih akumulatora (WET, MF, AGM i GEL) |
| kapacitet-akumulatora | 14 do 225Ah punjenje |
| dimenzije | 191×89×48 mm (D׊×V) |
| izolacija | IP65 |
| tezina | 0,6 kg |
| Brend | CTEK |
Brza usporedba
| CTEK PUNJAČ MXS 7.0 12V izbrisati | CTEK PUNJAČ PRO 25SE 12V izbrisati | CTEK PUNJAČ CS ONE EU izbrisati | CTEK PUNJAČ M100 12V izbrisati | CTEK PUNJAČ CT5 START/STOP 12V izbrisati | CTEK PUNJAČ CT5 TIME TO GO SET 12V izbrisati | |
|---|---|---|---|---|---|---|
| Name | CTEK PUNJAČ MXS 7.0 12V izbrisati | CTEK PUNJAČ PRO 25SE 12V izbrisati | CTEK PUNJAČ CS ONE EU izbrisati | CTEK PUNJAČ M100 12V izbrisati | CTEK PUNJAČ CT5 START/STOP 12V izbrisati | CTEK PUNJAČ CT5 TIME TO GO SET 12V izbrisati |
| Slika | ![]() | ![]() | ![]() | ![]() | ![]() | ![]() |
| Šifra | PUNJAČ CTEK MXS 7.0 12V | PUNJAČ CTEK PRO 25SE 12V | PUNJAČ CTEK CS ONE EU 12V-1 | PUNJAČ CTEK M100 12V | PUNJAČ CTEK CT5 POWERSPORT-1 | PUNJAČ CTEK CT5 TIME TO GO-SET |
| Ocjena | ||||||
| Cijena | Izvorna cijena bila je: 204,83 €.163,86 €Trenutna cijena je: 163,86 €. | Izvorna cijena bila je: 540,43 €.432,34 €Trenutna cijena je: 432,34 €. | Izvorna cijena bila je: 255,65 €.178,95 €Trenutna cijena je: 178,95 €. | Izvorna cijena bila je: 204,94 €.163,95 €Trenutna cijena je: 163,95 €. | Izvorna cijena bila je: 113,15 €.90,53 €Trenutna cijena je: 90,53 €. | Izvorna cijena bila je: 126,54 €.75,92 €Trenutna cijena je: 75,92 €. |
| Zaliha | Na skladištu | Na skladištu | Na skladištu | Na skladištu | Na skladištu | Na skladištu |
| Raspoloživost | Na skladištu | Na skladištu | Na skladištu | Na skladištu | Na skladištu | Na skladištu |
| Dodaj u košaricu |
|
|
|
|
|
|
| Opis |
|
| CS ONE EUS CTEK CS ONE, punjenje baterija je sada još lakše. APTO™ tehnologija adaptivnog punjenja brine se o svemu - ne morate ni razmišljati o tome koji terminal ide gdje! To je najjednostavniji punjač koji ćete ikada koristiti. S namjenskom aplikacijom za upravljanje za otključavanje dodatnih značajki, ovo je najnapredniji punjač na tržištu danas. Super jednostavan. Super pametan. Jednostavno CS ONE. https://www.youtube.com/watch?v=KJwvLwNaQl4&t=32sOpis12V | Revolucionarni adaptivni punjač i održavač baterija APTO™ tehnologija automatski detektira vrstu baterije i aktivira odgovarajući program punjenja, koji prikazuje preostalo vrijeme punjenja do upotrebe. Nema tipki, nema načina rada – jednostavno spojite CS ONE na bilo koju 12V bateriju i napunite je. Priključci bez polariteta eliminiraju potrebu za razmišljanjem o tome koji priključak treba gdje spojiti. Nema više neispravnih spojeva. Priključci su također otporni na iskre, pa se ništa ne događa ako se slučajno dodirnu. Dodatne funkcije mogu se otključati pomoću CTEK aplikacije s Bluetooth®-om. Odaberite RECOND za obnovu i regeneraciju baterije. Odaberite WAKE UP za litij-ionske baterije sa zaštitom od niskog napona ili za oživljavanje duboko ispražnjenih olovno-kiselinskih baterija. Odaberite SUPPLY za pretvorbu CS ONE u praktičan 12V izvor napajanja. Napon i struja koju punjač daje također se mogu pratiti. Funkcije
|
| CTEK START/STOP punjač i uređaj za održavanje osigurava jednostavno održavanje i punjenje akumulatora nove generacije s START/STOP tehnologijama.Za dobro funkcioniranje sustava START/STOP koji bolje iskorištava gorivo i manje utječe na okolinu, akumulator mora biti ispravno održavan i punjen. To utiče i na produljenje trajanja akumulatora i njegovo optimalno korištenje, te izbjegava nenadanu potrebu za zamjenu.CTEK START/STOPje praktičan i jednostavan za korištenje sa lako razumljivim displejom. Ne iskri, zaštićen je od promjene polariteta i kratkog spoja.Jamstvo: 5 godina
Upute u pdf formatu možete preuzeti ovdje: CT5 STARTSTOP EN (12 MB)
| Život je dobar- još bolje je kad imate kontrolu nad svojim vremenom. Kad mislite o slobodi koju vam purža vaše vozilo, punjenje akumulatora nije vam na pameti. Ali zaista punjenje baterije je najbolji način za uštedu vremena koji možete poduzeti. Jedinstvena osobina CTEK punjača TIME TO GO omogučava da znate kada je akumulator spreman za pokretanje vozila.CT5 osigurava održavanje i punjenje akumulatora u cilju duljeg vijeka korištenja. Jednostavan display osigurava lak nadzor nad stanjem akumulatora.Automatski sustav punjenja i održavanja pokazuje kad možete pokušati upaliti automobil. Potpuno je sigurno imati spojen punjač tijekom cijele godine 24/7 na dan.aJamstvo: 5 godine |
| Sadržaj | ||||||
| Težina | N/A | N/A | N/A | N/A | N/A | N/A |
| Dimenzija | N/A | N/A | N/A | N/A | N/A | N/A |









