CTEK PUNJAČ MXTS 40 12/24V
Izvorna cijena bila je: 841,66 €.673,33 €Trenutna cijena je: 673,33 €.
- MXTS 40 je univerzalni punjač u radionicama i showrumovima za punjenje akumulatora od 12 V i 24 V. Jedonostavan je i elektronički siguran brzi punjač za sve vrste akumulatora. Sposoban je i za održavanje akumulatora jer osigurava konstantnu voltažu za izbjegavanje ECU oštećenja koja se javljaju pri oscilaciji napona prilikom programiranja. Uz 8 stupanjski preglednik koraka ima i OLED zaslon za prikaz važnih podataka prilikom punjenja. To uključuje jakost struje, napon punjenja i amperažu. Uređaj je prenosiv, ima 2.25m dugačke kablove za punjenje s promjenjivim hvataljkama na kraju.
- MTXS 40 kučište je polikarbonatno robusno, klasificirano kao IP20. Ne proizvodi iskre, zaštićen je od obratnog polariteta i od kratkog spoja.
- Jamstvo: 2 godine
Upute u pdf formatu možete preuzeti ovdje: MXTS 40 EN(381 KB)
Imate pitanje? Pitajte stručnjaka
+385 98 476 976
Svidio vam se ovaj proizvod? Dodajte u favorite i pronađite ga jednostavno kad vam bude zatrebao.
Dodaj na listu želja
Dodaj na listu želja
Dodatne informacije
| radni-napon | 220-240VAC, 50-60Hz |
|---|---|
| napon-punjenja | Max 15.8/31.6V |
| struja-praznjenja | 1Ah/mjesečno |
| stabilnost-napona | 4% |
| struja | Mogučnost odabira, max 40A/12V or 20A/24V |
| radna-temperatura | -20°C do +50°C, snaga se automatski smanjuje kod povećanja okolišnje temperature |
| hladenje | ugrađeni ventilator |
| ciklus-punjenja | CTEK MTS 40 je automatski punjač u 8 faza |
| tip-akumulatora | Svi tipovi 12/24 V olovnih akumulatora (WET, MF, Ca/Ca, AGM i GEL) |
| kapacitet-akumulatora | 12V: 20–1200Ah, 24V: 10–600Ah |
| izolacija | IP20 |
| tezina | 1,3 kg |
| Brend | CTEK |
Brza usporedba
| CTEK PUNJAČ MXTS 40 12/24V izbrisati | CTEK PUNJAČ CT5 TIME TO GO 12V izbrisati | CTEK PUNJAČ LITHIUM XS 12V izbrisati | CTEK PUNJAČ MXT 14 24V izbrisati | CTEK PUNJAČ MXS 10 12V izbrisati | CTEK PUNJAČ MXT 4.0 24V izbrisati | |
|---|---|---|---|---|---|---|
| Name | CTEK PUNJAČ MXTS 40 12/24V izbrisati | CTEK PUNJAČ CT5 TIME TO GO 12V izbrisati | CTEK PUNJAČ LITHIUM XS 12V izbrisati | CTEK PUNJAČ MXT 14 24V izbrisati | CTEK PUNJAČ MXS 10 12V izbrisati | CTEK PUNJAČ MXT 4.0 24V izbrisati |
| Slika | ![]() | ![]() | ![]() | ![]() | ![]() | ![]() |
| Šifra | PUNJAČ CTEK MXTS 40 | PUNJAČ CTEK CT5 TIME TO GO | PUNJAČ CTEK LITHIUM XS | PUNJAČ CTEK MXT 14 24V | PUNJAČ CTEK MXS 10 | PUNJAČ CTEK MTX 4.0 24V |
| Ocjena | ||||||
| Cijena | Izvorna cijena bila je: 841,66 €.673,33 €Trenutna cijena je: 673,33 €. | Izvorna cijena bila je: 122,26 €.97,81 €Trenutna cijena je: 97,81 €. | Izvorna cijena bila je: 173,33 €.138,66 €Trenutna cijena je: 138,66 €. | Izvorna cijena bila je: 400,95 €.320,76 €Trenutna cijena je: 320,76 €. | Izvorna cijena bila je: 260,60 €.182,43 €Trenutna cijena je: 182,43 €. | Izvorna cijena bila je: 218,50 €.174,80 €Trenutna cijena je: 174,80 €. |
| Zaliha | Na skladištu | Na skladištu | Na skladištu | Na skladištu | Na skladištu | Na skladištu |
| Raspoloživost | Na skladištu | Na skladištu | Na skladištu | Na skladištu | Na skladištu | Na skladištu |
| Dodaj u košaricu |
|
|
|
|
|
|
| Opis |
| Život je dobar- još bolje je kad imate kontrolu nad svojim vremenom. Kad mislite o slobodi koju vam purža vaše vozilo, punjenje akumulatora nije vam na pameti. Ali zaista punjenje baterije je najbolji način za uštedu vremena koji možete poduzeti. Jedinstvena osobina CTEK punjača TIME TO GO omogučava da znate kada je akumulator spreman za pokretanje vozila.CT5 osigurava održavanje i punjenje akumulatora u cilju duljeg vijeka korištenja. Jednostavan display osigurava lak nadzor nad stanjem akumulatora.Automatski sustav punjenja i održavanja pokazuje kad možete pokušati upaliti automobil. Potpuno je sigurno imati spojen punjač tijekom cijele godine 24/7 na dan.aJamstvo: 5 godine | LITHIUM XS je napredan punjač kontroliran mikroprocesorom posebno pogodan za punjenje i održavanje Litijum-Ion Fosfatnih (liFePO$) akumulatora maksimizira njihovu upotrebu i životni vijek. Uz 5A jakosti struje punjenja omogučava Lithium XS punjaču punjenje LiFePO4 akumulatora od 5Ah do 60Ah i održavanje akumulatora do 120 Ah.Uporaba je jednostavna i punjenje počinje spajanjem na akumulator. Nema potrebe z isključivanjem akumulatora s vozila, kada započnje punjenje Lithium XS će automatski resetirati zaštitu od niske voltaže koja štiti bateriju. Punjenje se može ponovo pokrenuti ispočetka manulno korištenjem reset tipke na uređaju.LITHIUM XS je automatski punjač filozofije “priključi i zaboravi” s 8 stupnjeva punjenja uključujući i sekvencu za testiranje gdje se ispituje mogučnost LiFEPO4 akumulatora, jedinstvena je funkcija maksimizacije čime se vrača sposobnost baterije za max. napunjenost kao i patentirana tehnologija punjnja za održavanje koja osigurava maximalnu spremnost akumulatora i nakon mjeseci ne korištenja. Vodotpornost i otpornost na prašinu (IP65) čine LITHIUM XS jednostavnim i sigurnim za korištenje, siguran za elektroniku vozila, ne iskri, zaštićen je od obrtanja polariteta i kratkog spoja.Jamstvo: 5 godina |
|
|
|
| Sadržaj | ||||||
| Težina | N/A | N/A | N/A | N/A | N/A | N/A |
| Dimenzija | N/A | N/A | N/A | N/A | N/A | N/A |









