CTEK PUNJAČ MXT 4.0 24V
Izvorna cijena bila je: 218,50 €.174,80 €Trenutna cijena je: 174,80 €.
- Potpuno automatski punjač u 8 stupnjeva, s izborom načina punjenja
- Oživljava, puni, ispituje i održava gotovo sve vrste 24V olovnih akumulatora (WET, MF, GEL i AGM) od 8 Ah do 100 Ah, održava akumulatore do 250 Ah
- Vrši odsumporavanje akumulatora korištenjem naponskih impulsa
- Ugrađen način laganog punjenja za jako ispražnjene akumulatore
- Način za obnavljanje akumulatora s kontroloiranim vršnim punjenjem obnavlja kapacitet potpuno ispražnjenih akumulatora
- Impulsno punjenje u svhu održavanja produžuje vijek trajanja akumulatora.
- Puni čak i potpuno ispražnjene akumulatore
- Vrši kompenzaciju temperature okoline u svrhu optimalnog punjenja u svako vrijeme
- Niska struja pražnjenja, neosjetljiv na nestabilnost napona (radi na naponu od 220-240 V)
- Visoka učinkovitost: 85 %
- Punjač može biti spojen na akumulator mjesecima – idealan za sezonska vozila
- Kompaktan dizajn s ugrađenim rupama predviđenim za trajnu montažu
- Jamstvo: 2 godine
Imate pitanje? Pitajte stručnjaka
+385 98 476 976
Svidio vam se ovaj proizvod? Dodajte u favorite i pronađite ga jednostavno kad vam bude zatrebao.
Dodaj na listu želja
Dodaj na listu želja
Dodatne informacije
| radni-napon | 220-240VAC, 50-60Hz |
|---|---|
| napon-punjenja | Nominalni napon punjenja 28,8V — 29,4V — 31,4V |
| struja-praznjenja | 1mA |
| stabilnost-napona | 5% |
| struja | 4 A max |
| radna-temperatura | -20°C do +50°C, snaga se automatski smanjuje kod povećanja okolišnje temperature |
| hladenje | ugrađeni ventilator |
| ciklus-punjenja | CTEK MULTI XT 4000 je automatski punjač u 8 faza |
| tip-akumulatora | Svi tipovi 24V olovnih akumulatora (WET, MF, AGM i GEL) |
| kapacitet-akumulatora | 8 do 100Ah punjenje, do 250 Ah održavanje |
| izolacija | IP65 (uporaba na otvorenom prostoru) |
| tezina | 0,8 kg |
| Brend | CTEK |
Brza usporedba
| CTEK PUNJAČ MXT 4.0 24V izbrisati | CTEK PUNJAČ LITHIUM XS 12V izbrisati | CTEK PUNJAČ M15 12V izbrisati | CTEK BATTERI SENS 12V izbrisati | CTEK PUNJAČ PRO 25SE 12V izbrisati | CTEK PUNJAČ CT5 TIME TO GO 12V izbrisati | |
|---|---|---|---|---|---|---|
| Name | CTEK PUNJAČ MXT 4.0 24V izbrisati | CTEK PUNJAČ LITHIUM XS 12V izbrisati | CTEK PUNJAČ M15 12V izbrisati | CTEK BATTERI SENS 12V izbrisati | CTEK PUNJAČ PRO 25SE 12V izbrisati | CTEK PUNJAČ CT5 TIME TO GO 12V izbrisati |
| Slika | ![]() | ![]() | ![]() | ![]() | ![]() | ![]() |
| Šifra | PUNJAČ CTEK MTX 4.0 24V | PUNJAČ CTEK LITHIUM XS | PUNJAČ CTEK M200 12V | CTEK BATTERI SENS | PUNJAČ CTEK PRO 25SE 12V | PUNJAČ CTEK CT5 TIME TO GO |
| Ocjena | ||||||
| Cijena | Izvorna cijena bila je: 218,50 €.174,80 €Trenutna cijena je: 174,80 €. | Izvorna cijena bila je: 173,33 €.138,66 €Trenutna cijena je: 138,66 €. | Izvorna cijena bila je: 315,43 €.252,34 €Trenutna cijena je: 252,34 €. | Izvorna cijena bila je: 63,34 €.50,68 €Trenutna cijena je: 50,68 €. | Izvorna cijena bila je: 540,43 €.432,34 €Trenutna cijena je: 432,34 €. | Izvorna cijena bila je: 122,26 €.97,81 €Trenutna cijena je: 97,81 €. |
| Zaliha | Na skladištu | Na skladištu | Na skladištu | Na skladištu | Na skladištu | Na skladištu |
| Raspoloživost | Na skladištu | Na skladištu | Na skladištu | Na skladištu | Na skladištu | Na skladištu |
| Dodaj u košaricu |
|
|
|
|
|
|
| Opis |
| LITHIUM XS je napredan punjač kontroliran mikroprocesorom posebno pogodan za punjenje i održavanje Litijum-Ion Fosfatnih (liFePO$) akumulatora maksimizira njihovu upotrebu i životni vijek. Uz 5A jakosti struje punjenja omogučava Lithium XS punjaču punjenje LiFePO4 akumulatora od 5Ah do 60Ah i održavanje akumulatora do 120 Ah.Uporaba je jednostavna i punjenje počinje spajanjem na akumulator. Nema potrebe z isključivanjem akumulatora s vozila, kada započnje punjenje Lithium XS će automatski resetirati zaštitu od niske voltaže koja štiti bateriju. Punjenje se može ponovo pokrenuti ispočetka manulno korištenjem reset tipke na uređaju.LITHIUM XS je automatski punjač filozofije “priključi i zaboravi” s 8 stupnjeva punjenja uključujući i sekvencu za testiranje gdje se ispituje mogučnost LiFEPO4 akumulatora, jedinstvena je funkcija maksimizacije čime se vrača sposobnost baterije za max. napunjenost kao i patentirana tehnologija punjnja za održavanje koja osigurava maximalnu spremnost akumulatora i nakon mjeseci ne korištenja. Vodotpornost i otpornost na prašinu (IP65) čine LITHIUM XS jednostavnim i sigurnim za korištenje, siguran za elektroniku vozila, ne iskri, zaštićen je od obrtanja polariteta i kratkog spoja.Jamstvo: 5 godina |
| Rješenje za sve probleme s akumulatorima od 1,2 – 32 Ah
|
| Život je dobar- još bolje je kad imate kontrolu nad svojim vremenom. Kad mislite o slobodi koju vam purža vaše vozilo, punjenje akumulatora nije vam na pameti. Ali zaista punjenje baterije je najbolji način za uštedu vremena koji možete poduzeti. Jedinstvena osobina CTEK punjača TIME TO GO omogučava da znate kada je akumulator spreman za pokretanje vozila.CT5 osigurava održavanje i punjenje akumulatora u cilju duljeg vijeka korištenja. Jednostavan display osigurava lak nadzor nad stanjem akumulatora.Automatski sustav punjenja i održavanja pokazuje kad možete pokušati upaliti automobil. Potpuno je sigurno imati spojen punjač tijekom cijele godine 24/7 na dan.aJamstvo: 5 godine |
| Sadržaj | ||||||
| Težina | N/A | N/A | N/A | N/A | N/A | N/A |
| Dimenzija | N/A | N/A | N/A | N/A | N/A | N/A |










