CTEK PUNJAČ M100 12V
Izvorna cijena bila je: 204,94 €.163,95 €Trenutna cijena je: 163,95 €.
- Potpuno automatski punjač u 8 stupnja
- Oživljava, puni, ispituje i održava sve tipove 12V olovnih akumulatora (Wet, MF, GEL and AGM) od 14Ah do 225Ah.
- Vrši odsumporavanje akumulatora korištenjem naponskih impulsa
- Način sporog punjenja za jako ispražnjene akumulatore
- Način za obnavljanje akumulatora s kontroloiranim vršnim punjenjem obnavlja kapacitet potpuno ispražnjenih akumulatora
- Impulsno punjenje u svhu održavanja produžuje vijek trajanja akumulatora.
- Puni čak i potpuno ispražnjene akumulatore
- Vrši kompenzaciju temperature okoline u svrhu optimalnog punjenja u svako vrijeme
- Niska struja pražnjenja, neosjetljiv na nestabilnost napona (radi na naponu od 170-260 V)
- Visoka učinkovitost: 85 %
- Punjač može biti spojen na akumulator mjesecima – idealan za sezonska vozila (plovila, kamp kućice, itd.)
- Kompaktan dizajn s predviđenim rupama za trajnu montažu
- Jamstvo: 5 godina
Imate pitanje? Pitajte stručnjaka
+385 98 476 976
Svidio vam se ovaj proizvod? Dodajte u favorite i pronađite ga jednostavno kad vam bude zatrebao.
Dodaj na listu želja
Dodaj na listu želja
Dodatne informacije
| radni-napon | 170-260VAC, 50-60Hz |
|---|---|
| napon-punjenja | Nominalni napon 12V; Napon punjenja 14,4V |
| struja-praznjenja | 1Ah/mjesečno |
| stabilnost-napona | 4% |
| struja | 7A max |
| radna-temperatura | -20°C do +50°C, snaga se automatski smanjuje kod povećanja okolišnje temperature |
| ciklus-punjenja | CTEK M 200 je automatski punjač u 8 faza |
| tip-akumulatora | Svi tipovi 12V olovnih akumulatora (WET, MF, AGM i GEL) |
| kapacitet-akumulatora | 14 do150Ah punjenje, 14 do 225Ah održavanje |
| izolacija | IP65 |
| tezina | 0,8 kg |
| Brend | CTEK |
Brza usporedba
| CTEK PUNJAČ M100 12V izbrisati | TAB Ocean START izbrisati | BEREN SHARK- Marine 12V 105 Ah izbrisati | BEREN SHARK- Marine 12V 180 Ah izbrisati | TAB Ocean START izbrisati | BEREN GEL-DC 12V 230 Ah izbrisati | |
|---|---|---|---|---|---|---|
| Name | CTEK PUNJAČ M100 12V izbrisati | TAB Ocean START izbrisati | BEREN SHARK- Marine 12V 105 Ah izbrisati | BEREN SHARK- Marine 12V 180 Ah izbrisati | TAB Ocean START izbrisati | BEREN GEL-DC 12V 230 Ah izbrisati |
| Slika | ![]() | ![]() | ![]() | ![]() | ![]() | ![]() |
| Šifra | PUNJAČ CTEK M100 12V | 232062 | 95800 Beren | 96351 Beren | 232000 | 12230 |
| Ocjena | ||||||
| Cijena | Izvorna cijena bila je: 204,94 €.163,95 €Trenutna cijena je: 163,95 €. | Izvorna cijena bila je: 215,19 €.150,63 €Trenutna cijena je: 150,63 €. | Izvorna cijena bila je: 396,35 €.277,45 €Trenutna cijena je: 277,45 €. | Izvorna cijena bila je: 811,06 €.567,74 €Trenutna cijena je: 567,74 €. | ||
| Zaliha | Na skladištu | Na skladištu | Na skladištu | Na skladištu | Na skladištu | Na skladištu |
| Raspoloživost | Na skladištu | Na skladištu | Na skladištu | Na skladištu | Na skladištu | Na skladištu |
| Dodaj u košaricu |
|
|
|
|
|
|
| Opis |
| TAB Ocean START
| BEREN SHARK trakcijski akumulatori dolaze u nekoliko modela. Namijenjeni su širokoj primjeni od hobija i zabave (kamp prikolice, solarni sustavi, razna plovila, …) BEREN SHARK nudi vrhunsku izvedbu u svakom trenutku.Prikladno za dvostruku upotrebu: napajanje i startna snaga Više od 400 ciklusa pri 50% DOD Više od 800 ciklusa (PVES aplikacije) Visoka otpornost na duboke i ponovljene cikluse pražnjenja Dostupno u SMF verziji Ekonomična i pouzdana opcija | BEREN SHARK trakcijski akumulatori dolaze u nekoliko modela. Namijenjeni su širokoj primjeni od hobija i zabave (kamp prikolice, solarni sustavi, razna plovila, …) BEREN SHARK nudi vrhunsku izvedbu u svakom trenutku.Prikladno za dvostruku upotrebu: napajanje i startna snaga Više od 400 ciklusa pri 50% DOD Više od 800 ciklusa (PVES aplikacije) Visoka otpornost na duboke i ponovljene cikluse pražnjenja Dostupno u SMF verziji Ekonomična i pouzdana opcija | TAB Ocean START
| Serija baterija BEREN GEL-DC sa svojom inovativnom tehnologijom ploča idealna je za mobilnu upotrebu u kampiranju, plovidbi ili čak u napajanju u nuždi. Prije svega, operativna pouzdanost i stabilnost ciklusa daju našim baterijama za opskrbu najviši stupanj sigurnosti i funkcionalnosti. |
| Sadržaj | ||||||
| Težina | N/A | N/A | N/A | N/A | N/A | N/A |
| Dimenzija | N/A | N/A | N/A | N/A | N/A | N/A |









