CTEK PUNJAČ PRO 25S 12V
Izvorna cijena bila je: 423,94 €.339,15 €Trenutna cijena je: 339,15 €.
- Potpuno automatski punjač u 8 stupnjeva
- Oživljava, puni, ispituje i održava gotovo sve vrste 12V olovnih akumulatora (WET, MF, GEL i AGM) od 50 Ah do 500 Ah
- Vrši odsumporavanje akumulatora korištenjem naponskih impulsa
- Način za obnavljanje akumulatora s kontroloiranim vršnim punjenjem obnavlja kapacitet potpuno ispražnjenih akumulatora
- Impulsno punjenje u svhu održavanja produžuje vijek trajanja akumulatora.
- Može se koristiti kao izvor napajanja, zamjensko napajanje umjesto akumulatora u svrhu očuvanja podataka putnog računala vozila kod izmjene akumulatora
- Vrši kompenzaciju temperature okoline u svrhu optimalnog punjenja u svako vrijeme
- Niska struja pražnjenja, neosjetljiv na nestabilnost napona (radi na naponu od 170-260 V)
- Visoka učinkovitost: 85 %
- Punjač može biti spojen na akumulator mjesecima – idealan za sezonska vozila (motocikli, skuteri, plovila itd.)
- Jamstvo: 2 godine
Imate pitanje? Pitajte stručnjaka
+385 98 476 976
Svidio vam se ovaj proizvod? Dodajte u favorite i pronađite ga jednostavno kad vam bude zatrebao.
Dodaj na listu želja
Dodaj na listu želja
Dodatne informacije
| radni-napon | 170-260VAC, 50-60Hz |
|---|---|
| napon-punjenja | Nominalni napon punjenja 14,4V |
| struja-praznjenja | 2Ah/mjesečno |
| stabilnost-napona | 4% |
| struja | 25 A max |
| radna-temperatura | -20°C do +50°C, snaga se automatski smanjuje kod povećanja okolišnje temperature |
| hladenje | ugrađeni ventilator |
| ciklus-punjenja | CTEK MULTI XS 25000 je automatski punjač u 8 faza |
| tip-akumulatora | Svi tipovi 12V olovnih akumulatora (WET, MF, AGM i GEL) |
| kapacitet-akumulatora | 40 do 500Ah punjenje |
| izolacija | IP44 |
| tezina | 1,4 kg |
| Brend | CTEK |
Brza usporedba
| CTEK PUNJAČ PRO 25S 12V izbrisati | CTEK PUNJAČ MXS 5.0 TEST AND CHARGE 12V izbrisati | CTEK PUNJAČ MXTS 40 12/24V izbrisati | CTEK PUNJAČ MXS 5.0 12V izbrisati | CTEK PUNJAČ PRO 25SE 12V izbrisati | CTEK PUNJAČ MXT 4.0 24V izbrisati | |
|---|---|---|---|---|---|---|
| Name | CTEK PUNJAČ PRO 25S 12V izbrisati | CTEK PUNJAČ MXS 5.0 TEST AND CHARGE 12V izbrisati | CTEK PUNJAČ MXTS 40 12/24V izbrisati | CTEK PUNJAČ MXS 5.0 12V izbrisati | CTEK PUNJAČ PRO 25SE 12V izbrisati | CTEK PUNJAČ MXT 4.0 24V izbrisati |
| Slika | ![]() | ![]() | ![]() | ![]() | ![]() | ![]() |
| Šifra | PUNJAČ CTEK PRO 25S 12V | PUNJAČ CTEK MXS 5.0 TEST AND CHARGE | PUNJAČ CTEK MXTS 40 | PUNJAČ CTEK MXS 5.0 | PUNJAČ CTEK PRO 25SE 12V | PUNJAČ CTEK MTX 4.0 24V |
| Ocjena | ||||||
| Cijena | Izvorna cijena bila je: 423,94 €.339,15 €Trenutna cijena je: 339,15 €. | Izvorna cijena bila je: 161,50 €.129,20 €Trenutna cijena je: 129,20 €. | Izvorna cijena bila je: 841,66 €.673,33 €Trenutna cijena je: 673,33 €. | Izvorna cijena bila je: 132,53 €.106,03 €Trenutna cijena je: 106,03 €. | Izvorna cijena bila je: 540,43 €.432,34 €Trenutna cijena je: 432,34 €. | Izvorna cijena bila je: 218,50 €.174,80 €Trenutna cijena je: 174,80 €. |
| Zaliha | Na skladištu | Na skladištu | Na skladištu | Na skladištu | Na skladištu | Na skladištu |
| Raspoloživost | Na skladištu | Na skladištu | Na skladištu | Na skladištu | Na skladištu | Na skladištu |
| Dodaj u košaricu |
|
|
|
|
|
|
| Opis |
| MXS 5.0 TEST & CHARGE kombinira naprednu mikroprocesorski kontroliranu funkciju punjenja i mikroprocesorsku funkciju kontrole akumulatora.Punjenje — MXS 5.0 TEST & CHARGE osigurava izvrsne performanse akumulatora od 1.2Ah do 110 Ah. Punjač rješava čitav niz problema vezanih za punjenje akumulatora. Patentirana Plutajuče/Pulsna tehnologija održavanja idelna je za dugotrajno čuvanje karakteristika akumulatora. RECOND i COLD WEATHER OPTION rade zasebno ili istovremeno kako za male tako i za normalne akumulatore i omogučava veliku fleksibilnost korisniku.Testiranje — Tri jednostavna programa za testiranje voltaže, snage za pokretanje i funkcija alternatora osiguravaju sve potrebne podatke o stanju akumulatora i sustava pokretanja koji vam trebaju da utvrdite ispravnost.MXS 5.0 TEST & CHARGE je jednostavan i siguran za upotrebu i zaštitu elektronike vozila, ne izaziva iskrenje, zaštičen je od zamjene polaritera i kratkog spoja.easy and safe to use, protects vehicle electronics, spark-free, reverse polarity protected and short circuit proof.Jamstvo: 5 godina |
| MXS 5.0 je punjač koji nudi najmoderniju tehnologiju – prije dostupnu samo u CTEKOVIM profesionalnim proizvodima.Punjač može riješiti veliki broj problema s akumulatorom i savršen je punjač za one koji od punjača očekuju više.MXS 5.0 pruža značajke poput dijagnoze akumulatora koja pokazuje može li akumulator prihvatiti
i zadržati struju/punjenje, posebnu funkciju obnove koja obnavlja duboko ispražnjene akumulatore ili one s viškom nataložene kiseline, jedinstveno punjenje u svrhu održavanja, modus za optimizirano punjenje u zimskim danima te punjenje zahtjevnih AGM akumulatora (npr. Optima).Jedinstveni prikaz korisniku dozvoljava praćenje čitavog postupka punjenja.
MXS 5.0 je punjač s potpuno automatskim punjenjem u 8 koraka koji akumulatore od 12 V i 1.2–110 Ah puni snagom od 0.8 A ili 5 A, a obavlja i punjenje u svrhu održavanja do 120 Ah.Punjač je klasificiran kao IP65 (zaštićen od polijevanja i prašine) i proizveden je za zaštitu elektronike u vozilu, ne proizvodi iskre, zaštićen je od obratnog polariteta i od kratkog spoja.Jamstvo: 5 godina |
|
|
| Sadržaj | ||||||
| Težina | N/A | N/A | N/A | N/A | N/A | N/A |
| Dimenzija | N/A | N/A | N/A | N/A | N/A | N/A |








