DIGITALNI TESTER AKUMULATORA IQ920
Izvorna cijena bila je: 394,80 €.296,10 €Trenutna cijena je: 296,10 €.
Tester baterije IQ920
Panther IQ920 izvrstan je dodatak našoj obitelji testera baterija! Jednostavan za transport, tanak dizajn za optimalnu praktičnost i najbolju čitljivost zahvaljujući LCD zaslonu. Osim toga, rezultati testa mogu se ispisati za vas i vaše kupce, što je podržano funkcijom pohrane posljednjih rezultata.
Jasno, detaljno, za ispis.
Proizvod:
| Čvrsti skup značajki |
| Izvrsna prenosivost |
| Tanak dizajn |
| Ispitivač automobilskih baterija i električnih sustava |
| Potpuno prilagodljiv ispis |
| CE i UKCA certifikat |
| 2″ termalni pisač |
+385 98 476 976
Svidio vam se ovaj proizvod? Dodajte u favorite i pronađite ga jednostavno kad vam bude zatrebao.
Dodatne informacije
| Brend | Panther |
|---|---|
| Jamstvo (mjeseci) | 12 |
| aplikacija | 12V, 12V Start-Stop test baterije |
| ispitivanje-sustava | 12V, 24V |
| vrste-baterija | CA/CA, SMF, AGM, EFB, SPIRALA, VRLA, GEL |
| standardi-ispitivanja-baterije | CCA/SAE, CA/MCA, EN, JIS, DIN, IEC |
| prikaz | 4 linije s podesivom svjetlinom |
| unutarnja-baterija | Tip CR2032 |
| jezici-sustava | EN, FR, DE, ES, IT, PT |
| v-x-s-x-d-mm | 250 x 130 x 45 mm |
| duljina-kabela | 0,8 m |
| tezina-s-baterijom | oko 710 g |
Brza usporedba
| DIGITALNI TESTER AKUMULATORA IQ920 izbrisati | PANTHER MOTO GEL YTZ12 - S izbrisati | PANTHER MOTO GEL CB4L-B izbrisati | PANTHER MOTO GEL YTZ14 - S izbrisati | PANTHER Tracline 6V 240 Ah izbrisati | PANTHER MOTO GEL BMW 12-21 izbrisati | ||||||||
|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|
| Name | DIGITALNI TESTER AKUMULATORA IQ920 izbrisati | PANTHER MOTO GEL YTZ12 - S izbrisati | PANTHER MOTO GEL CB4L-B izbrisati | PANTHER MOTO GEL YTZ14 - S izbrisati | PANTHER Tracline 6V 240 Ah izbrisati | PANTHER MOTO GEL BMW 12-21 izbrisati | |||||||
| Slika | ![]() | ![]() | ![]() | ![]() | ![]() | ![]() | |||||||
| Šifra | TESTER AKUMULATORA sa ispisom | 51120 | 50411 | 51121 | 91801 | 51913 | |||||||
| Ocjena | |||||||||||||
| Cijena | Izvorna cijena bila je: 394,80 €.296,10 €Trenutna cijena je: 296,10 €. | Izvorna cijena bila je: 104,80 €.73,76 €Trenutna cijena je: 73,76 €. | Izvorna cijena bila je: 31,45 €.22,02 €Trenutna cijena je: 22,02 €. | Izvorna cijena bila je: 99,93 €.69,95 €Trenutna cijena je: 69,95 €. | Izvorna cijena bila je: 246,51 €.172,56 €Trenutna cijena je: 172,56 €. | Izvorna cijena bila je: 122,60 €.85,82 €Trenutna cijena je: 85,82 €. | |||||||
| Zaliha | Na skladištu | Na skladištu | Na skladištu | Na skladištu | Na skladištu | Na skladištu | |||||||
| Raspoloživost | Na skladištu | Na skladištu | Na skladištu | Na skladištu | Na skladištu | Na skladištu | |||||||
| Dodaj u košaricu |
|
|
|
|
|
| |||||||
| Opis | ZAMJENJUJE BT900 !! Tester baterije IQ920Panther IQ920 izvrstan je dodatak našoj obitelji testera baterija! Jednostavan za transport, tanak dizajn za optimalnu praktičnost i najbolju čitljivost zahvaljujući LCD zaslonu. Osim toga, rezultati testa mogu se ispisati za vas i vaše kupce, što je podržano funkcijom pohrane posljednjih rezultata.
Jasno, detaljno, za ispis. Proizvod:
| Akumulatori za motore PANTHERBesplatna ugradnja i testiranje akumulatora!Važi za sve načine plaćanja (gotovinsko i kartično jednokratno).OSTVARITE DODATNE POGODNOSTI PRILIKOM KUPNJE U SVIM NAŠIM POSLOVNICAMA !!! | Akumulatori za motore PANTHERBesplatna ugradnja i testiranje akumulatora!Važi za sve načine plaćanja (gotovinsko i kartično jednokratno).OSTVARITE DODATNE POGODNOSTI PRILIKOM KUPNJE U SVIM NAŠIM POSLOVNICAMA !!! | Akumulatori za motore PANTHERBesplatna ugradnja i testiranje akumulatora!Važi za sve načine plaćanja (gotovinsko i kartično jednokratno).OSTVARITE DODATNE POGODNOSTI PRILIKOM KUPNJE U SVIM NAŠIM POSLOVNICAMA !!! | PANTHER DC Pro. stacionarni akumulatori dolaze u nekoliko modela i namijenjeni su za široku primjenu, od hobija i zabave (kamp prikolice, solarne sisteme, razna plovila, …) i nude vrhunsku izvedbu u svakom trenutku.OSTVARITE DODATNE POGODNOSTI PRILIKOM KUPNJE U SVIM NAŠIM POSLOVNICAMA | Akumulatori za motore PANTHERBesplatna ugradnja i testiranje akumulatora!Važi za sve načine plaćanja (gotovinsko i kartično jednokratno).OSTVARITE DODATNE POGODNOSTI PRILIKOM KUPNJE U SVIM NAŠIM POSLOVNICAMA !!! | |||||||
| Sadržaj | |||||||||||||
| Težina | N/A | N/A | N/A | N/A | N/A | N/A | |||||||
| Dimenzija | N/A | N/A | N/A | N/A | N/A | N/A |














