CTEK NOSAČ PUNJAČA
Izvorna cijena bila je: 38,94 €.31,15 €Trenutna cijena je: 31,15 €.
Rješenje za sve probleme s akumulatorima od 1,2 – 32 Ah
- Potpuno automatski punjač u 4 stupnja
- Namjenjen za punjenje olovnih akumulatora (WET, MF, GEL i AGM) od 1,2 Ah do 32 Ah i za održavanje akumulatora od 1,2 Ah do 100 Ah
- Impulsno punjenje u svhu održavanja produžuje vijek trajanja akumulatora.
- Puni čak i potpuno ispražnjene akumulatore. Impulsno punjenje smanjuje količinu sulfatnog oksida u akumulatoru.
- Niska struja pražnjenja, neosjetljiv na nestabilnost napona (radi na naponu od 170-260 V)
- Visoka učinkovitost: 85 %
- Punjač može biti spojen na akumulator mjesecima – idealan za sezonska vozila
(motocikli, skuteri, plovila itd.) - Jamstvo: 5 godina
Upute u pdf formatu možete preuzeti ovdje: XS-08_hr (2 MB)
Imate pitanje? Pitajte stručnjaka
+385 98 476 976
Svidio vam se ovaj proizvod? Dodajte u favorite i pronađite ga jednostavno kad vam bude zatrebao.
Dodaj na listu želja
Dodaj na listu želja
Dodatne informacije
| radni-napon | 170-260VAC, 50-60Hz |
|---|---|
| napon-punjenja | Nominalni napon punjenja; 12V; 14,4V |
| struja-praznjenja | 1Ah/mjesečno |
| stabilnost-napona | Max 50m V rms, max 0,05 A |
| struja | 0,8A max |
| radna-temperatura | -20°C do +50°C, snaga se automatski smanjuje kod povećanja okolišnje temperature |
| hladenje | prirodnim zračenjem |
| ciklus-punjenja | CTEK XS 0.8 je višefazni automatski punjač |
| tip-akumulatora | Svi tipovi 12V olovnih akumulatora (WET, MF, AGM i GEL) |
| kapacitet-akumulatora | 1,2 do 32Ah punjenje, do 100Ah održavanje |
| dimenzije | 142×51×36 mm (D׊×V) |
| izolacija | IP65 |
| tezina | 0,3 kg |
| Brend | CTEK |
Brza usporedba
| CTEK NOSAČ PUNJAČA izbrisati | CB5LB-SM izbrisati | 12N7-4A-SM izbrisati | CB10A-A2 izbrisati | PANTHER Tracline 12V 80 Ah izbrisati | 12N20-AH-SM izbrisati | |
|---|---|---|---|---|---|---|
| Name | CTEK NOSAČ PUNJAČA izbrisati | CB5LB-SM izbrisati | 12N7-4A-SM izbrisati | CB10A-A2 izbrisati | PANTHER Tracline 12V 80 Ah izbrisati | 12N20-AH-SM izbrisati |
| Slika | ![]() | ![]() | ![]() | ![]() | ![]() | ![]() |
| Šifra | CTEK NOSAČ PUNJAČA | 40191 | 40166 | 40107 | 95602 | 40197 |
| Ocjena | ||||||
| Cijena | Izvorna cijena bila je: 38,94 €.31,15 €Trenutna cijena je: 31,15 €. | Izvorna cijena bila je: 162,43 €.113,70 €Trenutna cijena je: 113,70 €. | ||||
| Zaliha | Na skladištu | Na skladištu | Na skladištu | Na skladištu | Na skladištu | Na skladištu |
| Raspoloživost | Na skladištu | Na skladištu | Na skladištu | Na skladištu | Na skladištu | Na skladištu |
| Dodaj u košaricu |
|
|
|
|
|
|
| Opis | Rješenje za sve probleme s akumulatorima od 1,2 – 32 Ah
| Napomena: CB=YB npr. CB4L-B = YB4L-BUz sve ponuđene akumulatore dolazi elektrolit.Svi akumulatori prilikom prodaje u našim poslovnicama se formiraju i testiraju. | Napomena: CB=YB npr. CB4L-B = YB4L-BUz sve ponuđene akumulatore dolazi elektrolit.Svi akumulatori prilikom prodaje u našim poslovnicama se formiraju i testiraju. | Napomena: CB=YB npr. CB4L-B = YB4L-BUz sve ponuđene akumulatore dolazi elektrolit.Svi akumulatori prilikom prodaje u našim poslovnicama se formiraju i testiraju. | PANTHER DC Pro. stacionarni akumulatori dolaze u nekoliko modela i namijenjeni su za široku primjenu, od hobija i zabave (kamp prikolice, solarne sisteme, razna plovila, …) i nude vrhunsku izvedbu u svakom trenutku.OSTVARITE DODATNE POGODNOSTI PRILIKOM KUPNJE U SVIM NAŠIM POSLOVNICAMA | Napomena: CB=YB npr. CB4L-B = YB4L-BUz sve ponuđene akumulatore dolazi elektrolit.Svi akumulatori prilikom prodaje u našim poslovnicama se formiraju i testiraju. |
| Sadržaj | ||||||
| Težina | N/A | N/A | N/A | N/A | N/A | N/A |
| Dimenzija | N/A | N/A | N/A | N/A | N/A | N/A |






